Novinky

Sledujauto.cz – poskytovatel GPS monitoringu pro převoz zbraní a výbušnin

Publikováno: 01.09.2015 ve 10:34

Přepravci zbraní mají na území ČR zákonem danou povinnost při silniční přepravě poskytnout polohu vozidla policii ČR. Náš systém sledujauto.cz a GPS GSM Delfín je pro tuto službu připraven a je plně kompatibilní se systémem monitorování transportu zbraní TranZ a transportu výbušnin TranV provozovaném Policii ČR při převozu zbraní a výbušnin po České Republice. To vše a mnohem více jen za 99Kč/měsíčně!

Identifikace bezdrátovou klíčenkou

Publikováno: 13.03.2013 ve 15:04

GSM Delfín Premium umožňuje (se zvláštním příslušenstvím) identifikovat řidiče a volit typ jízdy (soukromá/služební) stiskem bezdrátové rádiové klíčenky. Tuto klíčenku není třeba nikam přikládat, což zjednodušuje obsluhu a také instalaci. Přijímač je rozšíření přímo v GSM Delfín, takže se nikam nic nevrtá, nepřipojuje ani nedrátuje. A identifikace a volba typu jízdy probíhá jedním úkonem – stiskem správného tlačítka na klíčence, ne jako u konkurence přepnutím přepínače a ještě přikládáním čipu někam, kam se někomu povedlo čtečku zrovna namontovat. S naším řešením se u toho nehrbíte, nezašpiníte, nezadejcháte apod…

Nový GSM-GPS Delfín Premium

Publikováno: 06.03.2013 ve 14:32

Uvedli jsme na trh novou verzi oblíbeného GSM Delfín. Díky novým vlastnostem GSM-GPS Delfín Premium je umožněna velmi zajímavá cena měsíčního paušálu nejen pro Českou republiku, ale i pro celou Evropu.

SOS SMS při nehodě

Publikováno: 03.06.2011 ve 15:00

Modul GSM Delfín je možné doplnit nárazovým sensorem a odeslat tak informaci o nehodě s přesnou pozicí. Máte o něj zájem? Neváhejte a kontaktujte nás!

Hlídání lodí

Publikováno: 02.06.2011 ve 11:59

Nový GPS modul GSM Delfín je vybaven speciálními funkcemi pro hlídání lodí na vodě, kde vzhledem k neustálému pohybu na hladině je jedinou možností sledování pozice. Po zahlídání GPS modul sleduje polohu a v případě její změny odešle varovnou SMS s případným zavoláním na mobilní telefon. Kontaktujte nás pro konkrétní řešení problematiky.

Identifikace řidiče bezdrátovou klíčenkou

Publikováno: 01.06.2011 ve 11:59

GSM Delfín je vybaven bezdrátovým přijímačem pro identifikaci řidiče a volbu typu jízdy (soukromá, služební) dálkovou klíčenkou. Toto řešení nejen zjednodušuje instalaci, ale hlavně nevyžaduje nevratný zásah do vozidel vrtáním čteček či přepínačů do interierů vozidel.


Slovníček pojmů