Poptávkový formulář
  1. Potřebuji identifikaci řidiče elektronickou klíčenkou
 

Proč my?

Problematice sledování a zabezpečení vozidel se věnujeme více než 14 let. Vývoj a výrobu přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků a software jednotek je neustále zdokonalován a doplňován o funkce, které si dnešní doba žádá. Nejen pro vaši spokojenost, ale také s ohledem a respektem na montáže do dnešních moderních vozidel. Svěřte se do naší péče a oceníte profesionální a osobní přístup. Naše práce je naším koníčkem!

Jako konstruktéři a vývojáři víme, že udělat kvalitní zařízení a při tom ušetřit při konstrukci a výrobě každý cent je prostě nemožné. Naše zařízení jsou vyvíjena s ohledem na dlouhodobou funkčnost, spolehlivost a s trendem vývoje dnešních moderních vozidel, tak aby instalací vznikal minimální zásah do vozidel.

Je třeba mít na paměti, že zařízení v případě Alarmu v idealním případě sice třeba nikdy nepoužijete, ale nejdůležitější je, aby v případě napadení či odcizení bylo zařízení 100% funkční ! Proto jsou naše GSM jednotky vybaveny řadou samotestovacích funkcí, testovacími přenosy na server, dynamický test záložního akumlátoru, aby případná porucha byla odhalena dříve, než bude pozdě! Víme dobře, kde není dobré na součástkách šetřit a že jen důsledné a propracované zapojení bude tvořit perfektní výrobek. Kvalita je náš závazek.

Alarmové zařízení musí být vždy funkční, což je podmíněno kvalitní a zodpovědnou instalací. Kvalitně může namontovat zařízení jen člověk, který dokonale rozumí problematice, zná všechny funkce zařízení a poradí si se záludnostmi dnešních moderních vozidel. Jako výrobci, si ve vlastním zájmu a v zájmu Vás zákazníku hlídáme, komu svěříme instalaci. Možná jste se již sami přesvědčili, že právě fundovanost některých montážních středisek není to, co Alarmové zařízení ve spojení s vaším vozidlem vyžaduje.

Náš GSM/GPS modul s vámí bude komunikovat tak, jak si dnešní doba vyžaduje, nebudete pro obsluhu potřebovat žádné složité povely ani kódy, jednotku vám nastavíme tak, aby vám auto zasílalo takové informace jež vás zajímají a jež jsou nutné pro spolehlivou funkci, SMS jsou přehledné a obsahují všechny nutné informace. Naši technici nejsou namachrovaní jako kdyby smontovali celý svět, ale vše Vám rádi v klidu vysvětlí a nastaví dle vašich představ a potřeb. Osobní přístup je naším krédem.

Děláme to trošku jinak, naše GSMka pracují i po 10 letech a proto se k nim i po 10 letech rádi a hrdě hlásíme, v dnešním rychlém světě, plném rychle „spíchnutých“ zařízení už totiž tolik takových není.

S námi vždy o krok napřed

Software do jednotek je neustále zdokonalován a dnešní technologie umožňují jednoduchý upgrade nového software do vaší jednotky. Upgrade provádíme většinou zdarma.

Autoalarm není houska na krámě…

A proto si sami pohlídáme, aby do vašeho vozidla namontoval jednotku jen zkušený technik. Občas slýcháváme dotaz, zda vám jen prodáme jednotku, že si ji namontujete sami nebo že Pepa vám montoval Webasto a že to zvládne. Nebudu nikoho podceňovat, jistě by to zvládl, ale důvody proč toto nepraktikujeme jsou minimálně dva. Naši montážníci jsou vyškoleni a znají naše jednotky dokonale a vědí co a jak nastavit k vaší spokojenosti, druhým důvodem je, že taková instalace se nemůže nikomu časově vyplatit, protože člověk který montuje jednu jednotku za půl roku stráví na instalaci mnohem více času…

Objevují se na trhu jednotky pro sledování vozidel jež jen „zastrčíte“ do zapalovače a vše funguje. Tyto „hračky“ prosím nesrovnávejte s naším zařízením. Takhle kvalitní sledovací zařízení prostě udělat nejde, o Alarmu nemluvě :-)

Že jsme drazí ?

Nejsme!

Vyznačujeme se průhlednými cenami, co je psáno, to je dáno, žádné skryté příplatečky typu GPS anténa zvlášť, kabeláž zvlášť, spuštění systému a podobné jiné fígle prostě nevedeme !

Nebo už jste viděli někdy GSM/GPS zařízení, které by pracovalo bez antény?

Od nás odjedete s odborně namontovaným a nastaveným zařízením, všechny modifikace obsahují záložní akumulátor. Co by to bylo za vyhledávací zařízení nebo Autoalarm bez záložního akumulátoru ?

Pár slov hlavního vývojáře

Vývojem zařízení pro přenos poplachů a dat prostřednictvím celulární sítě se zabývám více než 16 let, v devadesátých letech, byla společnost VMI jednou z prvních zabývající se touto problematikou. S příchodem GSM sítě v roce 1996 jsem s návrhem hardware stál u řady projektů pro přední české operátory. Cesta nebyla vždy snadná, hodiny věnované vývoji HW zařízení, tvorbě softwaru pro ně, analýza problematiky, práce s logickým analyzátorem při ladění problémů nebyly vždy procházka růžovým sadem, ale vždy píle a svědomitost zvítězila.

Jako šéf vývoje jsem se účastnil stovek instalací, aby naše zařízení bylo tam, kde teď je. Často zákazníci vnesli podnětnou myšlenku na zajímavou funkci, vývoj je pro mě koníčkem a touha po dokonalosti našich produktů mě donutila ji do produktů postupně implementovat.

Jako vývojář, jsem se samozřejmě podíval do řady konkurenčních výrobků, zjištění, že dnešní touha některých výrobců ušetřit právě každý cent na ochranných prvcích, v obvodech napájení, nejlacinějších plošných spojů apod. mě utvrdilo, že to děláme dobře!

Nový GSM delfín je výsledkem dlouholeté a svědomité práce a byl stvořen srdci nadšených vývojářů, kteří se u práce usmívají. Přesvědčte se sami o jeho dokonalosti.

Nedovolím, aby byl někdo s GSM delfín nespokojen. Kdyby se Vám náhodou něco takového přeci jen stalo, kontaktujte mě prosím na mailu vasek@sledujauto.cz a postavím se k řešení problému čelem.

Vývojář, konstruktér, programátor a zakladatel společnosti VMI s.r.o.

Skippy Václav Mičan


Slovníček pojmů